Komerční banka a cashback


Jednou z novějších služeb, které české banky svým zákazníkům poskytují je tzv. cashback. Výhodou této služby je, že nemusíte hledat bankomat, ale svoje peníze si můžete vybrat při platbě kartou např. v supermarketu nebo v jiném obchodě, podporujícím tuto službu. Platí zde však určitá omezení – abychom mohli službu cashback využít, musíme realizovat nákup v minimální hodnotě 300 Kč a částka, kterou si přes cashback vybereme musí být maximálně 1500 Kč. Síť obchodníků poskytujících tuto službu se neustále rozšiřuje a k březnu 2013 mohou klienti Komerční banky využít cashback u více než dvou tisíc obchodníků po celé zemi. Jejich seznam najdeme na webových stránkách Komerční banky kb.cz a můžeme si je zde snadno vyhledat po zadání příslušného kraje a města, případně celé adresy.

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Konkrétní návody na ziskové obchodování.

Půjčky od Komerční banky

Pokud jste ve svízelné finanční situaci a potřebujete půjčit peníze, než se obracet na lichváře nebo na společnosti s nesmyslně vysokými úroky, je vždy lepší půjčit si peníze od klasické banky. I Komerční banka poskytuje půjčky a to pro široké spektrum klientů. Jednou ze základních půjček, které Komerční banka poskytuje je Premium půjčka. Jedná se o neúčelový úvěr, na který si můžete půjčit od 300 000 Kč až do výše 2 500 000 Kč. Půjčku je nutno splatit do šesti let a pokud ji splatíte předčasně, neplatíte žádné sankce. Pokud máte již více úvěrů, které nezvládáte splácet, můžete si zkusit zažádat o produkt s názvem Optimální půjčka. Jedná se o konsolidační úvěr, který je poskytován ve výši 30 000 až 2 500 000 Kč a splácet ho můžete až po dobu deseti let.

Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL.

Komerční banka na sociálních sítích

V dnešní době je už naprostou samozřejmostí, že všechny velké firmy včetně bankovních institucí mají svoje profily na sociálních sítích. Jinak tomu pochopitelně není ani u Komerční banky, která má svoje profily jak na Facebooku, tak na Twitteru. Na oficiální facebookové stránce pak klienti najdou informace o produktech Komerční banky, různé zajímavosti a mohou zde také položit dotaz, na který pracovníci banky v nejbližší možné době odpoví. Na Twitteru pak profil Komerční banky najdeme pod názvem Komerčka. Internetové bankovnictví Komerční banky KB poskytuje služby svého přímého internetového bankovnictví na stránce www.mojebanka.cz. Internetové bankovnictví nabízí jak pro běžné fyzické osoby pod názvem Moje banka, tak pro firmy pod názvem Moje banka Business.

Komerční banka ve smartphonech

Každá velká banka už dnes kromě klasického internetového bankovnictví nabízí také vlastní aplikaci, přes kterou můžete svůj bankovní účet ovládat přes chytrý telefon. I KB.cz v tomto směru nezůstává pozadu, a tak i její aplikaci si můžeme nainstalovat. Aplikace má název Mobilní banka 2 a je určená jak pro majitele iPhonů, tak pro majitele mobilů s operačním systémem Android. Pokud máme iPhone, můžeme si aplikaci jednoduše stáhnout z obchodu AppStore, pokud máme smartphone s Androidem, najdeme ji v obchodě Google Play, samozřejmě zcela zdarma. Aplikace umožňuje zjišťování aktuální výše našeho účtu, provádění plateb, dobití mobilního telefonu, vyhledání poboček a bankomatů a spoustu dalších funkcí.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!