Komerční banka a její dětské konto


Jedna z největších českých bank samozřejmě nezapomíná ani na naše nejmenší, pro které má ve svém portfoliu speciální dětské konto s názvem Beruška. Dětské konto Beruška je určeno pro všechny děti od jejich narození až do patnácti let věku. Toto konto má spoustu zajímavých výhod – vedení účtu je zdarma a je úročeno výhodným úrokem. V momentě, kdy dítě dosáhne osmi let věku, může dostat vlastní platební kartu se kterou lze vybírat finanční hotovost z bankomatů a také platit v obchodech. Děti určitě potěší také fakt, že si mohou na kartu nechat udělat obrázek podle jejich vlastního výběru. Výběry z bankomatů vlastní banky jsou samozřejmě zcela zdarma a při založení tohoto účtu dostává dítě dárek. Dětské konto Beruška Komerční banky se tedy rozhodně vyplatí a určitě stojí za to o něm uvažovat, pokud chcete své děti naučit hospodařit s penězi.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Platební karty Komerční banky

KB.cz nabízí svým klientům oba druhy platebních karet – debetní i kreditní. Při splnění určitých podmínek pak mohou mít výběry z bankomatů vlastní banky i ostatních bank v Česku zcela zdarma. Specifickými produkty jsou pak A karta a Lady Karta. Co tyto platební karty umožňují? A karta je mezinárodní embosovaná platební karta, se kterou ihned získáváte úvěrový limit až do výše 30 000 Kč a to bez dokládání svých příjmů. Celkově pak bez zajištění může váš úvěrový limit dosáhnout až 250 000 Kč. Součástí této karty je také zajímavý věrnostní program VIP Sphere card a MasterCard Elite program. V případě že máte aktivní účet i u penzijní společnosti Komerční banky, můžete využít další zajímavý benefit – za každou bezhotovostní platbu získáte jedno procento na vaše penzijní spoření, resp. penzijní připojištění. Lady karta je mezinárodní embosovaná platební karta, která má stejné úvěrové limity jako výše zmíněná A karta. Jak už vyplývá z jejího názvu, Lady karta je vhodná především pro ženy. Díky ní mohou získat velké množství slev v široké síti obchodů po celém území ČR.

 

Široká síť poboček a bankomatů

KB je jednou z největších bankovních institucí v České republice a tak samozřejmě disponuje velmi rozsáhlou sítí vlastních poboček a bankomatů. V březnu 2013 měla celkem 396 poboček a 702 bankomatů rozmístěných po celém území republiky. Vyhledat nejbližší pobočku nebo bankomat můžeme velmi snadno, když navštívíme stránky Komerční banky na www.kb.cz a podle požadovaných údajů najdeme svoji pobočku či bankomat. Výhodou je i to, že zde můžeme zadat vyhledávání bankomatů podle nejmenší vydávané bankovky – některé bankomaty vydávají bankovky o minimální hodnotě 500 Kč, ale je i celá řada bankomatů, které vám vydají i dvousetkorunovou bankovku. Díky přehledu na kb.cz tak dopředu víme, který bankomat máme navštívit.

Hypotéky od Komerční banky

Pokud potřebujete financovat své bydlení a máte zájem o hypotéku, můžete se obrátit na Komerční banku. Ta nabízí jak klasickou hypotéku, tak hypotéku americkou. Flexibilní hypotéka od KB.cz je hypotéka, se kterou můžete financovat koupi nebo výstavbu vlastního bydlení, rekonstrukce, ale třeba i vyrovnání dříve poskytnutých úvěrů na bydlení. Minimální výše tohoto úvěru je stanovena na 200 000 Kč a maximální závisí jednak na ceně zastavené nemovitosti, dále pak na objemu investice do nemovitosti a samozřejmě také na klientově schopnosti splácet. Flexibilní hypotéka Komerční banky se splácí v pravidelných měsíčních splátkách a to po dobu minimálně pěti a maximálně třiceti let. Potenciální zájemci si ji mohou sjednat buď přes bankovního poradce přímo na pobočkách banky nebo přes bezplatnou telefonickou linku. Kromě klasické hypotéky nabízí KB také tzv. americkou hypotéku a to pod obchodním názvem Úvěr Garant. Výhodou tohoto úvěru je to, že peníze můžete použít úplně na cokoliv a výše úvěru je od 200 000 Kč až do deseti milionů. Úvěr je vždy potřeba splatit maximálně do 20 let a je jištěn zástavou nemovitosti. Při žádosti o tento úvěr je potřeba doložit potvrzení o výši příjmu.

Spořicí účty u Komerční banky

Pro ty, kteří chtějí především spořit svoje peníze má Komerční banka ve své nabídce hned několik produktů – jedním z nich je KB Spořicí konto Bonus, které nabízí vysoké zhodnocení vašich vkladů, ale také možnost si své peníze kdykoliv vybrat. Je vhodné pro všechny ty, kteří chtějí investovat bezpečně své peníze a zároveň k nim mít kdykoliv přístup. Další možností je KB Spořicí konto Bonus Aktiv, které oproti předchozímu produktu nabízí ještě další bonus, v případě že pravidelně platíte svou platební kartou od KB. Přesné podmínky tohoto bonusu pak naleznete na webových stránkách Komerční banky na www.kb.cz.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!